JAP ME QIRA BANESEN NE PRISHTINE TE PARKU

Numri i shpalljes: 56454 | Postuar në: 09.03.2019, 22:22
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 1

Sipërfaqja: 74

Ngrohja: Qendrore

Kati: 3

Çmimi: 230 €

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Banesa

Lloji i shpalljes: Me qira


Banesa eshte te parku, pran bustit "Isa Kastrati", ndertim i ri, kati i tret, e mobiluar, me ket renditje:dhome gjumi, kuzhin me sallon, banjo, teras, uje dhe nxemje 24h, me ashensor e interfon. Cmimi 230 euro. Numri Kontaktus viber +383 44 843 926

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Shefki