Kerkohet TEAM LEADER

Numri i shpalljes: 56467 | Postuar në: 12.03.2019, 15:39
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Shitje, Marketing, Tregëti, Distribuim

Gjinia : Jo e rëndësishme

Arsimimi: Arsim i mesëm

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Shqip

Aftësi kompjuterike : Mirë

Çmimi: 200 € i diskutueshëm

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i shpalljes: Shitet


Keqi Grup Shpk
Me zyre kryesore ne Tirane,Shqiperi
Kerkon te punesoje Team leader,agjent shitjeje, ne Prishtine, Prizren, Mitrovice, Peje,Gjilan,Gjakove,Ferizaj,Podujeve,Vushtri,Malisheve
Pagese fikse + perqindje si dhe trajnim.
Te interesuarit te kontaktojne ne nr. tone te tel 00355692040902 si dhe ne E-mailin: keqigrupshpk@gmail.com

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Keqi Grup Shpk