Zdrukthëtar (Gjermani)

Numri i shpalljes: 57477 | Postuar në: 18.03.2019, 13:32
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Punë jashtë vendit

Gjinia : Jo e rëndësishme

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Jo e rëndësishme

Aftësi kompjuterike : Jo e rëndësishme

Çmimi: 2.500 €

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i shpalljes: Shitet


Zdrukthëtar (Gjermani)

Detyrat dhe Pergjegjesite :
• Pergatitja e pjeseve per shitje apo montim
• Ndertimi i strukturave te drunjta
• Perpunimi i pjeseve per montim
• Montimi dhe cmontimi

Eksperiencat :
• Trajnim ne zdrukthetari apo ne ndonje dege te ngjashme te perpunimit te drurit
• Disa vite pervoje pune sidomos ne fushen e montimit te produkteve te drurit
• Njohuria e gjuhes gjermane eshte avantazh
• Nivel i larte i fleksibilitetit, cilesise dhe pergjegjshmerise
• Posedimi i patent shoferit. kategoria B

Data e Skadimit: 15 Mars, 2019.

Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro.

Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Punsohu.eu >(Ndërmarrje)