BANESA PER QERA

Numri i shpalljes: 57479 | Postuar në: 18.03.2019, 18:17
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 70

Ngrohja: Qendrore

Kati: 7

Çmimi: 320 €

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Banesa

Lloji i shpalljes: Me qira


Banesa gjindet ne bulevardin Bill Clinton afer nen kalimit te servisi i telefonave Rusi.
Banesa ka kete renditje;
Dhoma 2, Trapezarija, Kuzhina, Ballkoni,Koridori, Banjo, Shpajzi, banesa gjindet ne katin e 7 dhe lifti gjithmone eshte funksional, banesa e ka pamjen ka rruga kryesore ndersa parkingu per vetura eshte mrapa nderteses.

Banesa do te jete e gatshme per qira prej muajit Prill dhe qmimi eshte 320 euro i diskutueshem. Banesa preferohet te leshohet per familjar.

Kontakti: 049676704 viber; +38349676704.
Çmimi: 320 EUR i diskutueshem.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 shpetim