Shitet Banese 2+1 Shengjin

Numri i shpalljes: 57499 | Postuar në: 28.05.2020, 14:22
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 85

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 6

Çmimi: 1 €

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Banesa

Lloji i shpalljes: Shitet


Apartamenti eshte i organizuar në një sallon me kuzhine ,dy dhoma gjumi,nje tualet dhe nje ballkon me pamje nga deti dhe nga mali 🏝🏝🏖🏖
Ndodhet në katin e 6 te banimit, i pajisur me ashensor dhe punime cilesore. Ndodhet afer detit me nje distance rreth 70 metra. E pajisur me te gjitha dokumentat e rregullta. Per me shume informacion ju ftojme ta vizitojme nga afer.
📲📲📲 Tel: +3556943306

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 arditperjaku