Shitet Banese Shengjin

Numri i shpalljes: 57507 | Postuar në: 12.04.2019, 22:38
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 1

Sipërfaqja: 35

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 2

Çmimi: 17.500 €

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Banesa

Lloji i shpalljes: Shitet


Banesa eshte e organizuar ne 1 Dhome+Kuzhine, 1 Tualet dhe 1 Ballkon. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri.
Punime cilesore. Banesa eshte e pajisur me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 17'500 Euro.
Cel : +355694330620

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 arditperjaku