Shitet Banese 2+1 Shnegjin

Numri i shpalljes: 57508 | Postuar në: 12.04.2019, 22:43
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 62

Ngrohja: Qendrore

Kati: 1

Çmimi: 43.400 €

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Banesa

Lloji i shpalljes: Shitet


Banesa ndodhet ne nje Kompleks Rezidencial modern, i ndertuar ne vitin 2018 prane plazhit te Shengjit.🏖🏖🏖🏖🏖
Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon + kuzhine, 1 tualet dhe 1 ballkon. Pallat i ri i pajisur me ashensor. Orientimi Jug-Perendim ☀️☀️☀️
Ka pamje fantastike nga pishina dhe nga deti. Kompleksi ofron sherbime si bar kafe, restorant, pishine, parking 24h, si dhe siguri maximale, qetesi e relax.
🏠🏠🏠Banesa ka çertefikate pronesie
📲📲📲📲 Mobil: +355694330620

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 arditperjaku