BANESE PER QIRA

Numri i shpalljes: 57509 | Postuar në: 13.04.2019, 07:01
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 70

Ngrohja: Qendrore

Kati: 7

Çmimi: 290 €

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Banesa

Lloji i shpalljes: Me qira


Banesa gjindet në bulevardin Bill Clinton afër nen kalimit te barnatorja Valeriana.
Banesa ka këtë renditje; 
Dhoma 2, Trapezarija, Kuzhina, Ballkoni,Koridori, Banjo, Shpajzi, banesa gjendet në katin e 7 dhe lifti gjithmonë është funksional, banesa e ka pamjen nga rruga kryesore ndërsa parkingu për vetura është mrapa ndërtesës. 

Banesa është e gatshme për qira dhe qmimi është 290 euro i diskutueshëm. Banesa preferohet të lëshohet për familjar.

Kontakti: 049676704 Viber; +38349676704.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 shpetim