Murator (Gjermani)

Numri i shpalljes: 57516 | Postuar në: 25.04.2019, 10:53
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Punë jashtë vendit

Gjinia : Jo e rëndësishme

Arsimimi: Të tjera

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Jo e rëndësishme

Aftësi kompjuterike : Jo e rëndësishme

Çmimi: 3.500 €

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i shpalljes: Shitet


Murator

Detyrat dhe Pergjegjesite :
• Performimi i detyrave to muratorit neper tunelet e ndryshme
• Performimi i ketyre detyrave to punes ne ndertimet e reja
• Sherbimi ndaj klienteve tane
• Detyra to tjera qe pershtaten me natyren e punes

Eksperiencat :
• Edukim ne fushen e ndertimtarise, trajnim apo certifikim
• Posedimi i patent shoferit, kategoria B
• Pervoje praktike ne kete fushe
• I afte per pune ekipore dhe i perpikte
• Ne gjendje to mire shendetesore

Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro.

Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Punsohu.eu >(Ndërmarrje)