Kerkoj Puntor

Numri i shpalljes: 57526 | Postuar në: 07.05.2019, 14:01
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Ushqim dhe pije përgatitje

Gjinia : Mashkull

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Jo e rëndësishme

Aftësi kompjuterike : Jo e rëndësishme

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i shpalljes: Shitet


Kerkoj puntor per Fast Food ne Prishtine tek Bulevardi Bill Clinton orari i plot na kontaktoni ne numrat e cekur me lart.
Ju Faleminderit

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Besart Berisha