Kerkojme banese me qira per nderkombetare

Numri i shpalljes: 57563 | Postuar në: 18.06.2019, 11:38
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 80

Ngrohja: Qendrore

Kati: 1

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Banesa

Lloji i shpalljes: Me qira


Kompania per Patundshmeri ADOKA Real Estate kerkon nje banese luksoze me qira per nje nderkombetare ne qender te Prishtines.
Banesa duhet te jete e mobiluar, e re, moderne, te kete dhome dite, kuzhine, 1 ose 2 dhoma te fjetjes, 1-2 banjo, rryme/uje 24h, preferohet me nxemje qendrore, internet dhe gjerat e tjera elementare.

Na lajmeroni ne numrin e tel: 045 616 794
Nese keni foto na dergoni ne: adoka.agency@gmail.com ose ne viber +38345616794

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 ADOKA Real Estate