Konkurs punë për 5 Agjente Telefonike ne Gjuhen Shqipe

Numri i shpalljes: 57596 | Postuar në: 24.07.2019, 02:56
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Administrim, Zyrë

Gjinia : Femër

Arsimimi: Arsim i lartë

Patentë shoferi: A

Njohja e gjuhëve: Gjuhë të tjera

Aftësi kompjuterike : Shum mirë

Çmimi: 400 €

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i shpalljes: Me qira


Konkurs punë për:5 Agjente Telefonike ne Gjuhen Shqipe

Vendi i punës:Prishtinë

Kandidatët e interesuar duhët:

-Të kenë njohuri shumë të mira të Gjuhes Shqipe (në të folur)

-Të kenë aftësi komunikuese dhe përkushtim të lartë në punë

-Të kenë përvojë punë ne telekomunikim

Ne ofrojmë:

-Pagë fikse 400 euro dhe bonuese mujore bazuar në përformancë

-Staf te shkelqyeshëm ,ambient profesional dhe motivues.

Apliko Tani!

viber & Whatsap

+383 43 73 13 33

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Punsohu.eu >(Ndërmarrje)