Ndertimtari

Numri i shpalljes: 57598 | Postuar në: 03.09.2019, 16:04
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Ndërtimi, Arkitekturë

Gjinia: Jo e rëndësishme

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Jo e rëndësishme

Aftësi kompjuterike : Jo e rëndësishme

Çmimi: 25 € i pa diskutueshëm

Kategoria Punësim / Kerkoj punë

Lloji i shpalljes: Shitet


Kryejm keto pun.Ndertimin dhe fasadimin e shtepive mrenda dhe jasht.glet suvatim knauf.ngjyra.etj MARRIM EDHE QFARDO MAKINE ME KOMPENZIM PUNE

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 N.N.SH MONDI DEKOR >(Ndërmarrje)