Leshohet banesa me qera

Numri i shpalljes: 57603 | Postuar në: 01.08.2019, 19:44
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 0

Ngrohja: Qendrore

Kati: 1

Çmimi: 170 €

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Banesa

Lloji i shpalljes: Me qira


Leshohet banesa me qera nje dhome dhe kuzhine, me dy ballkona, me nxemje qendrore.
Lagjia Tophane

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 ...