Dhoma me qira per vajza

Numri i shpalljes: 57614 | Postuar në: 21.08.2019, 13:06
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 120

Kati: 1

Ngrohja: Qendrore

Çmimi: 50 €

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Dhoma

Lloji i shpalljes: Me qira


Banesa ka 3 dhoma gjumi dhe 1 sallon e kuzhine te perbashket.Gjindet afer sh.fillore Model ( xhamis se llapit ) apo 10 min larg nga parlamenti.Qmimi me marreveshje për shtrat.
Thirrjet tel nga ora 9-22. Shpenzime tjera nuk ka përveç rryma e shpenzuar që duhet paguar.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

 Fahrije