Dhom gjumi Lattima Plus Röwa

Numri i shpalljes: 57624 | Postuar në: 30.08.2019, 13:13
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 750 €

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma fjetje / Dhoma fjetje komplete

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet Dhoma gjumit(e bajtun) klasike dhe luxoze. prejardhjen nga gjermania Röwa GmbH.

 Fushë Kosovë     Fushë Kosovë 12000

 Toni