Shitet Shtepia (Villa) 420 metra Katror

Numri i shpalljes: 57632 | Postuar në: 12.09.2019, 18:26
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 4

Sipërfaqja: 420

Numri i kateve: 3

Ngrohja: Te tjera

Sipërfaqja e oborrit: 6 Ari

Çmimi: 270.000 € i diskutueshëm

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Shtëpi - Vila

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet Shtepia Ne Hajvali , Shtepia ka 4 dhoma gjumi te cilat kan Garderob dhe banjo (Secila Dhome) , Gjithsej Shtepia ka 6 banjo , Njera Nga Banjot eshte me gjakuzi , Dhe ka 2 Dhoma Ndenje (Sallon) ,Garazhde (Per 2 Vetura) !!!
Ka Nxemje Qendrore e cila eshte me Pelet .

Shtepia eshte Ndertuar ne 2 vitet e fundit dhe eshte ndertuar me material te kualitetit te larte , Dhe eshte 420 metra Katror , dhe 6 ari truall .
Shtepia Shitet 270Mi Euro
(Qmimi eshte i diskutueshem)
Shtepia Ndodhet Ne Hajvali

Numri Kontaktues : 044283658 ose 045506421
Viber : +37745506421
WhatSapp: +37745506421

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Halil Gashi