SHITEN ZYRET AFARISTE

Numri i shpalljes: 58635 | Postuar në: 24.09.2019, 15:55
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 300

Çmimi: 450.000 € i diskutueshëm

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Hapësirë, ambiente shërbimi, Zyra / Zyra

Lloji i shpalljes: Shitet


Zyret kane nje siperfaqe prej 90 m2 dhe jane ne katin e 2,siper Restorantit Doner Bar, edhe ka objekte tjera percjellse jasht 90 m2,qe jane ne ndertesen e KEDS-it (ish KEK-ut).Zyret gjinden ne qender te qytetit te Gjakovës ne distanc prej 15 metra nga rruga kryesore. Munden te perdoren per shum veprimtari ekonomike si : zyra per institucione te ndryshme:ordinanc,banka,zyra per lami te shumta ekonomike,kombinim zyra dhe lokale afariste si ;shitore,kafe bar,pastiqeri etj. Siperfaqja e zyreve është neto pa mure ,shtylla etj. Zyret jane ne nje gjendje shum te mir dhe jepen pa asnje ngarkes financiar si ; tatimi ne prone,rryma,uji etj. Zyret jepen me nje cmim shum te arsyeshem dhe te volitshem ose mund te shitet i gjithe objekti me nje siperfaqe totale 300 m2, pas shitjes perkthimi i tyre mund te behet menjeher pasi te behet pagesa brenda dites pa asnje lloj pengese. Zyret mundeni me pa qdo dit pune.Numer kontakti-049265217 ose 044154687

 Gjakovë     Gjakovë 50000

Dërgo E-mail

 Fitim Haziri