kujdes dhe pastrim

Numri i shpalljes: 58640 | Postuar në: 01.10.2019, 01:01
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Punë të përgjithshme

Gjinia : Femër

Arsimimi: 9 vjeçare + Profesion

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Jo e rëndësishme

Aftësi kompjuterike : Jo e rëndësishme

Çmimi: 250 € i diskutueshëm

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i shpalljes: Shitet


Kerkohet puntore e cila dine ti krzej punt e shtepis pastrim dhe pregatitje te ushqimit
orari 9 deri 17
nje dite e lire ne jave

 Mitrovicë     Mitrovicë 40000

Dërgo E-mail

 blerim