Oferta pune ne (Suedi)

Numri i shpalljes: 58644 | Postuar në: 07.10.2019, 14:28
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Punë jashtë vendit

Gjinia : Jo e rëndësishme

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Jo e rëndësishme

Aftësi kompjuterike : Jo e rëndësishme

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i shpalljes: Shitet


Detyrat tuaja:

Saldues

· Saldimi WIG/MAG në celik dhe në fletëza metalike të dimensioneve të ndryshme
· Kryerja e punëve salduese sipas specifikimeve
· Punë parapërgatitore

Nr kontaktues:

+38343730303
+355697778600

Adresa: Prishtinë te Stacioni i autobusave afer bankes ekonomike Rr.Rexhep krasniqi,Nr 13

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Punsohu.eu >(Ndërmarrje)