Oferta pune në (GJERMANI)

Numri i shpalljes: 58645 | Postuar në: 07.10.2019, 16:18
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Punë jashtë vendit

Gjinia : Mashkull

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Jo e rëndësishme

Aftësi kompjuterike : Jo e rëndësishme

Çmimi: 2.300 € i pa diskutueshëm

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i shpalljes: Shitet


Gjermania
kerkon punetor ne profesione te ndryshme, nje nga profesionet qe kerkohet eshte Ndihmës në ndërtimtari

Eksperiencat :
• Përvojë në ndërtimtari dhe hapje të kanaleve
• Përkrahje në mirëmbajtjen e punishteve
• Punë të ndryshme ndihmëse në punishte

Nr kontaktues:

+38343730303
+355697778600

Adresa: Prishtinë te Stacioni i autobusave afer bankes ekonomike Rr.Rexhep krasniqi,Nr 13

Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Punsohu.eu >(Ndërmarrje)