Banesa

Numri i shpalljes: 58660 | Postuar në: 09.11.2019, 22:01
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 115

Ngrohja: Qendrore

Kati: 1

Çmimi: 1 €

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Banesa

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet banesa me 115 qm Neto siperfaqe, karshi katastres dhe parkut qytetit.
3 dhoma , dy Banjo , 3 ballkona, 3 kujshi , parking para deres.Ka qetesi absolute ne gjithe ndertesen,
Nxemje, Klima , komplet e mobilune dmth dhome fjetjes me Banjo , sallon me tavoline dites , tavoline bukes, kuzhina e re e pa perdorne,me gjitha elementet, maqine te eneve, Banjo e kompletume me elemente dhe maqine te teshave, dhoma femijeve , mobile te korridorit dhe me rendesi perkthimi bohet menjehere banesa eshte me leje dhe cerifikat te pronesis me pamje qe nuk ka ndertim perpara .
Kontaktoni permes Viber ose Watsap 0163 7932967.
Presim bleres serioz

 Gjakovë     Gjakovë 50000

Dërgo E-mail

 Banesa