Lokali me qera

Numri i shpalljes: 58687 | Postuar në: 19.12.2019, 23:49
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 300 € i pa diskutueshëm

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Hapësirë, ambiente shërbimi, Zyra / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Lëshoj lokalin me qera në madhësi prej 60m2. Lokali gjendet në rrugen Hajrullah Abdullahu nr.2 -Prishtinë (afër kolegjit Iliria). Lokali është i përshtatshëm për zyre afariste, ordinanc,dhe veprimtari tjera . Ai posendon ndriqim te shkëlqyshëm, ventilim, dhe ngrohje qendrore.Lokali është i lirë nga data 01.01.2020.
Çmimi 300 euro.
Tel kontakt /viber +38344185949

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Fegjri