Banese 2+1 Shengjin, Okazion

Numri i shpalljes: 58722 | Postuar në: 28.05.2020, 14:22
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 92

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 2

Çmimi: 1 € i diskutueshëm

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Banesa

Lloji i shpalljes: Shitet


Apartamenti ka pamje te mrekullushme nga deti🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝
Eshte i organizuar shume bukur ne dy dhoma gjumi, nje sallon me kuzhine ,1 tualet dhe nje ballkon me pamje nga deti 🏖🏖🏖🏖☀️☀️☀️☀️
Ndodhet ne vije te pare te ndertimit, buze rruges Shengjin-Kune.
Eshte I pajisur me certifikat pronesie.
Cmimi OKAZION !!!
📲📲📲 Tel: +355694330620

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 arditperjaku