Shengjin Banese 1+1

Numri i shpalljes: 58738 | Postuar në: 28.05.2020, 14:22
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 65

Ngrohja: Qendrore

Kati: 6

Çmimi: 37 €

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Banesa

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet Banese e mobiluar me pamje fantastike nga deti.
Ka organizim perfekt ne 1 sallon, 1 dhome gjumi, 1 Tualet dhe 1 Ballkon me pamje anesore nga perendimi. Ndodhet ne katin e 6 dhe eshte e pajisur me ashensor. Ka siperfaqe 65 m2. Ka Certefikate Pronesie te rregullt.
Per cdo informacjon jeni te lutur te kontaktoni +355694330620

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 arditperjaku