Leshohet lokali me qira 153m2 ne Fushe Kosove

Numri i shpalljes: 58765 | Postuar në: 02.05.2020, 23:25
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 153

Kati: 0

Ngrohja: Qendrore

Çmimi: 500 € i pa diskutueshëm

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Dhoma

Lloji i shpalljes: Me qira


Lëshohet lokali me qira 153 m2 në Fushë Kosovë prapa Albi Market dhe njëkohesisht afer shkollës se re.
Lokali ka dy hyrje
(një nga rruga kryesore perballë restaurant "NORI" dhe një tjetër nga banesat direkt përballë lokalit)

 Fushë Kosovë     Fushë Kosovë 12000

Dërgo E-mail

 Janina