Lëshohet banesë me qira në Tophane

Numri i shpalljes: 58827 | Postuar në: 02.09.2020, 17:28
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 1

Sipërfaqja: 55

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 2

Çmimi: 200 €

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Banesa

Lloji i shpalljes: Me qira


Lëshohet me qira banesa ne Tophane. Ndodhet ne katin 2 dhe eshte gjysëm e mobiluar.

Posedon/ Salloni me kuzhinë/ Një dhomë gjumi/Banjo

Çmimi: 200 €

Tel. ☎📞 045 539 511 Viber: ☎📞 +38345539511
✉ e-mail: agjensioniunik@gmail.com
Facebook: Unik Patundshmëri

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Agjensioni Unik >(Ndërmarrje)