Shitet banesa njëdhomëshe në Bregu i Diellit në Aktash

Numri i shpalljes: 58847 | Postuar në: 01.11.2020, 21:50
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 1

Sipërfaqja: 34

Ngrohja: Qendrore

Kati: 4

Çmimi: 38.000 €

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Banesa

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet banesa njëdhomëshe në Bregu i Diellit në adresën Aktash III Blloku 5/1 Nr.12. kati 4 banesat e himta, afer postes së vogël, banesa gjendet ne katin e 4 ka nxemje qendrore, posedon kuzhinën dhe një dhomë ndaras, dokumentacionin në rregull përkthimi I menjëhershëm, çmimi 38000 €. Tel. 044/312-2 15 edhe viber e WhatsApp.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 bleron