Shitet 5 ari truall ne Kolovice te re - Kroni i Popit

Numri i shpalljes: 58855 | Postuar në: 12.11.2020, 15:12
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 496

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: 75.000 € i diskutueshëm

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Tokë - Komplote

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes 5 ari truall në Prishtinë, në lagjen Kolovica e Re – Kroni i Popit. Trualli gjindet në mes të dy rrugëve të asfaltuar :Ulqini dhe Lezha. Ka pamje mbi tërë lagjen e me tej.
Trualli posedon infrastrukturë të plotë dhe dokumentacion të rregullt

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Samir