Lshoj Lokalin Me Qira

Numri i shpalljes: 58856 | Postuar në: 15.11.2020, 18:17
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 60

Çmimi: 150 €

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Hapësirë, ambiente shërbimi, Zyra / Zyra

Lloji i shpalljes: Me qira


Lshoj Lokalin Me Qira 60m2 eshte per zyre 3 dhoma dhe banjo.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 banes