Banesë me qëra

Numri i shpalljes: 58866 | Postuar në: 26.12.2020, 18:29
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 47

Ngrohja: Te tjera

Kati: 1

Çmimi: 200 € i pa diskutueshëm

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Banesa

Lloji i shpalljes: Me qira


Japim banesën njëdhomëshe me qëra afër Standardit në Bregun e Diellit.Nxemja me inverter.kati i 1.ka lift dhe mirëmbajtja paguhet veçant.Pos qëras paguhet Rryma,uji,mbeturinat dhe interneti

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Envet