Leshohet banesa me qera

Numri i shpalljes: 58868 | Postuar në: 04.01.2021, 12:46
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 60

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 7

Çmimi: 250 € i diskutueshëm

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Banesa

Lloji i shpalljes: Me qira


Banesa ka: sallon,kuzhinë,koridor,dhomë gjumi,banjo dhe ballkon. Banesa është e mobiluar komplet. Ka ujë dhe rrymë 24h, dhe lift funksional.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Ismet Vllasaliu