Shitet ose ndërrohet banesa në Bregun e Diellit në Prishtin

Numri i shpalljes: 58873 | Postuar në: 17.01.2021, 13:33
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 4

Sipërfaqja: 102

Ngrohja: Qendrore

Kati: 4

Çmimi: 85.000 € i pa diskutueshëm

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Banesa

Lloji i shpalljes: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Shitet ose ndërrohet banesa në Bregun e Diellit në Prishtinë me një banesë në DurrësShitet dhe mund të ndërrohet banesa në Bregun e Diellit ,në rrugën “Bedri Shala” NR-80/10.10.000 Prishtinë.
Banesa posedon 1 dhomë, sallon ndeje, 3 dhoma fjetje ,kuzhinë,1. shpajz,1.banjo ,1.koridor dhe 1.ballkon me ndriçim dielli që nga lindja deri në perëndim .Po ashtu banesa ka edhe një garazhë dhe bodrumin e vet me Nr-10. Objekti ka 5 kate , banesa është ne katin 4 dhe pa ashensor, por banoret planifikojnë ta montojnë ashensorin. Ndërtimi është i pas luftës nga e cila është rinovuar edhe një herë siç shihet edhe në fotot e më poshtme. Kuzhina është e re modeli ma i ri. Banesa ka 101 m² 12m² garazh dhe 5 m² bodrum ,118 m² gjithsejtë. Pos garazheve aty janë dhe 3 parkingje për mysafir.

Edhe një përparësi ka ky lokalitet qe shtëpitë për rreth janë duke i rrënuar kompanitë e mëdha kështu qe aty është ndërtimi me infrastrukture te kohës moderne Aty pritet edhe te behet një qendër tregtare dhe komplekse banimesh moderne. Banesa gjendet afër xhambazëve qe përfshihet me Prishtinën e reago pas përmendores se Dr ,Ibrahim rugoves. Për 7 minuta këmbë arrin ne qendër të qytetit të Grand Hoteli. Autobus ka në çdo 15 minuta. Është afër edhe me Qendrën e studentëve. Lokale shitore, shërbime shëndetësore ka në afërsi te mjaftueshme.
Çmimi i shitjes është sipas 85.000 ose ka edhe si opsion ndërrim me një banesë ne Durrës.
Kontakti dhe informatat në Gjermani të pronari Asllan Dibrani:
Mobil: 0049 - 172/ 134 91 96
Mobil: 0049 - 179/ 501 74 84
Te gjithë telefonat kanë viber ose whatsapp
Po edhe përmes emalit info@dibrani-transport.de mund të na shkruani në inbox te FB-së Luan –Asllan Dibrani.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Asllan Dibrani