Shtepi me qera

Numri i shpalljes: 58897 | Postuar në: 07.03.2021, 09:39
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 45

Numri i kateve: 1

Ngrohja: Me rrymë

Sipërfaqja e oborrit: 50m

Çmimi: 220 €

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Shtëpi - Vila

Lloji i shpalljes: Shitet


Shtepi me qera. E gatshme me 1 Prill 2021/ E mobiluar, 2 dhoma, Koridor, Banjo Paradhome, Oborr i izoluar per privatesi me verande, Frigorifer, Shporet Elektrik, Shporet druri, Makine larese/fshirese.Lokaconi perballe drejtorise se Dogans se Kosoves dhe Univerzitetit per Biznes dhe Teknologji (1 minut ne kembe), afer lokaconeve jera me rendesi per 2-3 min si Lagjja Dardania, rrethet e flamurit, spitalet, stacioni i Autobuseve.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Besim