Leshoj me qira te k

Numri i shpalljes: 58922 | Postuar në: 07.06.2021, 18:20
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 33

Ngrohja: Qendrore

Kati: 4

Çmimi: 200 € i diskutueshëm

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Banesa

Lloji i shpalljes: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Leshoj me qira banesen ne shesh nena tereze kati i trete ka nxemje qendrore dhome e madhe kuzhina me koridor banjo ballkon.cmimi 200 euro tel 044 841 020 dhe 049 234 353

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Miftar