Leshohet lokali me qera

Numri i shpalljes: 58936 | Postuar në: 14.07.2021, 13:18
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 45

Çmimi: 350 €

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Hapësirë, ambiente shërbimi, Zyra / Zyra

Lloji i shpalljes: Me qira


Lokali gjendet afër rrugës B, rruga Uran Ajeti. Lokali është i rregulluar dhe i gatshëm për punë.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Ismet Vllasaliu