Jipet Banesa me Qira pre 01 Shtator 2021

Numri i shpalljes: 59954 | Postuar në: 19.08.2021, 13:43
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 60

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 2

Çmimi: 180 €

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Banesa

Lloji i shpalljes: Me qira


Japim me Qira Banesen e cila ndodhet ne F Kosové perball " Kastrati Commpany"
Banesa jepet vetem per Çifte ose Familjar te cilet jan ne mardhénie Pune.
Gjendet ne katin e dyt dhe ka ket rénditje.
- Dhoma e dites dhe Kuzhin
- Dhoma e gjumit
- Banjo
- Balkon te madh e Koridor
Çmimi i Baneses éshté 180 euro ne Muaj(I pa negociushem) i pércjell me njé Akonto te Obligushme.
agushsaciri@hotmail.com
Viber +41764409888

 Fushë Kosovë     Fushë Kosovë 12000

Dërgo E-mail

 Agush Shaqiri