Shitet banesa ne Dardani - Prishtine

Numri i shpalljes: 60978 | Postuar në: 03.11.2021, 16:41
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 60

Ngrohja: Qendrore

Kati: 1

Çmimi: 70 €

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Banesa

Lloji i shpalljes: Shitet
Shitet banesa 1+1, në lagjen Dardania në Prishtinë, Banesa ndodhet në katin e parë, ka një dhomë gjumi, sallon me kuzhinë, banjo, koridor dhe ballkon. Ka pamje nga parku, me ndriçim tërëditor diellor. Banesa ka rreth 60 metra katëror, me ngrohje qendrore dhe kondicioner. Pronësia me fletë poseduese. Është e rinovuar dhe e mobiluar.
Inf. tel. +38344273060
Viber - +38344273060

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Ali