BMW X3

Numri i shpalljes: 60990 | Postuar në: 08.01.2022, 11:24
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: BMW

Modeli: X 3

Viti: 2012

Karburanti:: Benzinë dhe Gaz

Kilometra:: 150000

Transmetuesi: Automatike

Karoseria: Foristradë - SUV

Regjistrimi: i Kosovës

Çmimi: 7.000 €

Kategoria Mjete motorike / Vetura

Lloji i shpalljes: Shitet


2012 bmw X3 3.5L 313cv Një makinë në rrugën drejt jush e cila është një makinë familjare në një makinë garash në një makinë malore. Makina eshte e pershtatshme per te gjithe. Makina ka nje nivel shume te larte paisje nder te tjera me sedilje lekure, cruise control, navipro kamera kthimi, sedilje elektrike etj. Makina ka një pamje shumë sportive dhe të lezetshme që ju nevojitet për një kohë të gjatë. BMW është e njohur për karakteristikat e saj të drejtimit. Kjo makinë ju çon në lartësi të reja që nuk i keni përjetuar kurrë më parë. Makina ka një histori të plotë shërbimi. Zhdoganimi i paguar, rks i regjistruar.
WhatsApp / Viber: +33780930104

 Prizren     Prizren 20000

Dërgo E-mail

 Verdom