Ipet me qira placi me 45 ari per biznes ,me veprimtari të

Numri i shpalljes: 60994 | Postuar në: 20.01.2022, 00:55
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 991 € i diskutueshëm

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Te tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Ipet me qira placi me 45 ari per biznes ,me veprimtari të ndryshme .Pozita e placit gjendet shumë e mire ne rrugen kryesore nga Prishtina për Gjilan ,pas Hotelit Gorenje pran objektiti të “Kohës Ditore”.
Lokacioni eshte i përgaditur dhe i ngjeshur shumë mirë me zhavorr dhe rere .Eshtë në zonë indistriale. Ka hyrje dhe dalje të dyfishta.
Kontaktoni me neve:
Tel: 00383-49214772
Dhe në Gjermani 004915233868015 te dy telefonat kanë edhe Viber dhe Watsaap


 Prishtinë     Hajvali

Dërgo E-mail

 Dibrani Trasport për Kosovë nga Gjermania