Dritare të Terasës

Numri i shpalljes: 61009 | Postuar në: 16.02.2022, 23:47
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 50 €

Kategoria Të ndryshme

Lloji i shpalljes: Shitet


Dritare të Drurit jan të Ardhura nga Zvicrra për Teras me Roleta jan Funksionale Plotësisht ka nevoj vetëm mi fshi dhe mi Ngjyros me Llak çmimi për 1 Copë është 50 € Gjithsejt 3 Copa i kam.

3 Dritare të Terasës

1 Tavolin për Kompjuter

044544606
liridonaliu@mail.ru
www.vk.com www.mail.ru

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Liridon Aliu