Nxemje Qendrore

Numri i shpalljes: 9415 | Postuar në: 25.09.2015, 12:01
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Riparime dhe servisime, Mirëmbajtje / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Bujari Term bejm instalimin dhe servisimin e Nxemjes Qendrore.ujesjellsit.kanaluzimit.sanitaris.etj

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Bujar