Fillimi >> Rezultati i kërkimit APLIKO PÊR MIFRIM PËR MIGRIM PËR KANADA

APLIKO PÊR MIFRIM PËR MIGRIM PËR KANADA

Kthehu
Numri i shpalljes: 735 | Postuar në: 07.04.2013, 16:15 Promote Promovo Refresh Përditëso Modify Ndrysho Delete Fshij
 
Lloji i shpalljes Shitet
Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Viza dhe regjim vizash
 
Çmimi: 550 €. i pa diskutueshëm
Përshkrimi:

Agjencioni EUROTRAVEL që gjendet në Vushtri te Kalaja, si gjithnjë edhe tani ofron mundësi të reja të aplikimit për migrim në Kanada. Për më shumë detaje vizitoni agjencionin tonë ku mund të merrni shumë e shumë këshilla e sygjerime rreth plotësimit dhe realizimit të ëndrës suj për tu bër banor I përshershëm I Kanadasë. Kontakto: 045/384 300 049/ 588 225

Pozicionimi në hartë
Lokacioni: Vushtrri   Ofertuesi: EUROTRAVEL
      045384300