Nissan terrano 2.4

Numri i shpalljes: 16126 | Postuar në: 07.12.2015, 08:57
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Nissan

Modeli: Terrano

Viti: 1989

Karburanti:: Benzinë dhe Gaz

Kilometra:: 190000

Transmetuesi: Manuale

Karoseria: Foristradë - SUV

Ngjyra: blu

Regjistrimi: i Kosovës

Çmimi: 2.500 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Vetura

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes gjipin 4x4 në gjendje shum të mir i regjistruar deri me 24-08-16

 Viti     Viti

Dërgo E-mail

 Zeka