Dyer per garazha

Numri i shpalljes: 21170 | Postuar në: 23.02.2016, 15:15
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dyer, Dritare dhe shtesa / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Është publikuar nga AUTOMATIC DOORS me datën 23/02/2016 13:41.
Foto 4 nga 8
PreviousNext
Çmimi: 0 € - Trego distancën(Prishtinë)
DYER PER OBJEKTIN SHTEPIN GARAZHEN OBORRIN 044 393 088
-DYER PER GARAZHA .
-DYER PER OBJEKTE INDUSTRIALE.
-DYER PER OBORRE.
-DYER PER DHOMA .
-DYER ME SEZOR

- TE GJITHA PRODUKTET TONA JAN TE GARANTUARA
044 393 088 / 049 393 088
Viber: +386 49 393 088
www.automaticdoors-ks.com
info@automaticdoors-ks.com

 Kastriot     Muzakaj

Dërgo E-mail

 Automatic Doors