Mobile Tresh,dysh,njësh,tepiu,tavolina

Numri i shpalljes: 22551 | Postuar në: 14.03.2016, 19:24
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 300 €

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma dite / Garniturë për ndenje

Lloji i shpalljes: Shitet


Tresh,dysh,njësh,tepiu,tavolina dhe llusteri..
Qmimi me marrveshje

 Kastriot     Kastriot

Dërgo E-mail

 Ajshe Haliti Pllana