Urgjent

Numri i shpalljes: 27070 | Postuar në: 11.07.2016, 12:14
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina bujqësore - pyllore / Traktorë

Lloji i shpalljes: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Shes traktorin 39 verguson ngjyr te kuqe me kabin. me traktorin vijn edhe disa vegla te punes si vllaqat pllugjit dhe nje kerr I traktorit shum I ruajtur dhe I fort per me bajt dru apo sende tjera me pesh.
Traktori ska kurgja defekt punon shum mir eshte prej serbie me librez.
Pres bleres serioz. Omeri - 044 914 701

 Prishtinë     Prishtinë 10010

Dërgo E-mail

 Omer