Shiten teknike e bardhe

Numri i shpalljes: 28589 | Postuar në: 10.07.2016, 18:05
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 150 € i diskutueshëm

Kategoria Të ndryshme

Lloji i shpalljes: Shitet


Shesim tekinike te bardhe frigorifera shporeta elektrike dhe makina te larjes te gjitha te importuara nga zvicrra dhe ne gjendje perfekte te punes presim bleres serioz

 Kastriot     Kastriot

Dërgo E-mail

 Lirim