shes cd per sony 3 urgjent

Numri i shpalljes: 40785 | Postuar në: 28.01.2017, 13:03
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 5 € i diskutueshëm

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Lojra PC dhe Video Lojra / Lojra për Sony PS Playstation

Lloji i shpalljes: Shitet


cd jan shum te ruajtme jan per sony 3 shiten urgjent 5euro kushton nje cd por ka edhe me lir edhe me shtrejt mvaret qfar cd kerkon urgjent

 Prishtinë     Hajvali

 rafaell thaqi