Note3

Numri i shpalljes: 43525 | Postuar në: 14.03.2017, 16:58
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Samsung

Modeli: Note3

Çmimi: 150 €

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes samsung note3 ekrani 5.7 inch 3g ram ,32 gb memorje ,me 8 procesora,4*(1.9ghz),4*(1.3ghz), garfika adreno 330 ,me rezulcjon ekranit 1920*2230.batery 3200mha qel qdo program whatsap viber snap facebook instagram , edhe per me lujt loje eshte adekuat plus s pan dmth me laps eshte.

 Prizren     Prizren 20000

 Mert